Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

статті

 • 2.03.2017

  Збережемо дорожнэ майно та життя людей

  З настанням погожих весняних днів працівники Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області проводять обстеження автошляхів області та штучних споруд на них, визначають стан доріг та які ділянки в першу чергу потребують ремонту.

 • 23.02.2017

  Проведена нарада в Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області з представниками підрядних організацій

  23.02.2017 року у приміщенні Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області відбулась нарада, на яку були запрошені місцеві будівельники, які володіють необхідними технічними та кваліфікаційними можливостями для виконання  ремонтних робіт на  дорогах нашого  краю.

 • 22.02.2017

  Розмова про наболіле

  21.02.2017 року начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ігор В’ячеславович Гах був запрошений на зустріч з  представниками редакції загальноукраїнського тижневика «Ва–Банк». Звичайно розмова йшла як про будівництво та ремонт доріг на території краю так і про їх якість.Як і для всієї України, так і для дорожників Буковини стан доріг є однією з найактуальніших проблем. Адже серед 140 країн світу  Україна посіла передостаннє місце у міжнародному рейтингу з якості доріг.

 • 17.02.2017

  Прес-реліз щодо розгляду та погодження переліку об'єктів ремонту 2017 року.

  13.02.2017 року відбулася робоча зустріч начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Гаха І.В. з очільником облдержадміністрації у Чернівецькій області Фіщуком О.І., на якій було  розглянуто  та затверджено  перелік об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів на 2017 рік за рахунок коштів обласного бюджету,  отриманих від перевиконання плану по митним надходженням на території Чернівецької області. Цей же перелік об'єктів погоджений Державним агентством автомобільних доріг України (Укравтодором), очікуємо погодження зазначеного переліку Міністерством інфраструктури.

 • 17.02.2017

  Хід перевірки об'єктів ремонту 2015 та 2016 років

  Щорічно працівниками Держаудитслужби у Чернівецькій області проводиться  планова перевірка об'єктів ремонту, будівництва та реконструкції, на яких виконувались роботи в попередніх роках. Цьогорічна перевірка охоплює окремі об'єкти поточного середнього ремонту, на яких виконувались роботи в 2015 та 2016 роках. Після розгляду документальної частини цих об'єктів, а саме:

 • 20.01.2017

  Підготовка до початку будівельного сезону.

  Підвівши підсумки за минулий 2016 рік, працівники Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області одразу,  спільно з проектними організаціями наполегливо взялись за підготовку матеріалів та розроблення нової проектно-кошторисної документації відповідно до проекту плану на 2017 рік, одночасно здійснюючи   коригування  раніше виготовленої проектно-кошторисної документації з метою своєчасного проведення процедур закупівлі та вчасного виконання ремонтно-будівельних робіт з початком будівельного сезону.

 • 30.12.2016

  Шановні колеги !

   

 • 30.12.2016

  ПІДСУМКИ СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ за 2016 рік

  Наближається до кінця досить напружений для всіх нас рік, в тому числі  для авто- дорожників України. Вперше за останні декілька років виділено значну суму коштів для капітального та поточного ремонту доріг та їх експлуатаційного утримання. В силу різних факторів (занадто тривалий процес погодження переліку об’єктів, проведення необхідних  процедур закупівель ( в т.ч. за системою «PROZZORO» та визначення підрядника-переможця, слабка виробнича база  підрядних організацій для вчасного виконання ремонтних робіт та передчасна зима, яка не дала можливості вчасно виконати необхідний обсяг робіт) Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області  не вдалося освоїти виділені для ремонтних робіт кошти. Але, незважаючи на всі негаразди, дорожники Буковини спромоглися виконати робіт на суму більше 250 млн.грн., що дало можливість покращити певною мірою стан доріг області, про що свідчать численні вдячні відгуки їх користувачів. Але фахівці Служби бачать ще багато недоліків на дорогах області (це підкріплюється деякою кількістю скарг, які надходять на адресу Служби, і тому на 2017 рік запропоновано до фінансування орієнтовний перелік об’єктів на дорогах області, які потребують першочергового втручання для їх покращення. Визначений обсяг доріг фінансування складає близько 740 млн.грн. . Для цього, щоб уникнути помилок року, що минає, напрацьована проектно-кошторисна документація, проведена її експертиза, та  найближчим часом будуть проведені тендерні процедури і при вирішенні фінансових питань, з настанням сприятливих погодних умов розпочнуться ремонтно-будівельні роботи.

 • 27.12.2016

  Подяка Чернівецькій Службі автодоріг за відремонтовані дороги.

  Попри те, що протягом року на адресу Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області надійшло немало скарг щодо незадовільного стану доріг загального користування (через хронічне недофінансування дорожньої галузі краю), дорожники краю виконали значний обсяг робіт і певною мірою покращили стан проїзду нашими дорогами.

 • 22.11.2016

  Інформація Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області щодо технічного оснащення ДП «Чернівецький облавтодор»

  Єдиним державним підприємством на території Чернівецької області, задіяним на експлуатаційному утриманні доріг загального користування, в тому числі  і в зимовий період, є ДП «Чернівецький облавтодор», який має філії у кожному районі області.