Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

поточний середній ремонт

 • 21.04.2017

  Встановлений третій світлофор на дорозі державного значення Чернівецької області

  Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області за рахунок  виділених цьогоріч державою коштів на поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування  встановлені три світлофорні об'єкти на дорогах державного значення області. Два із них вже працюють, про що Службою повідомлялося раніше.

 • 9.03.2017

  Світлофорні об'єкти 2017 року на дорогах Чернівецької області

  У 2017 році  Уряд розпорядженням №14 від 18.01.2017 року виділив з державного бюджету Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області на поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування 79190 тис.грн., в тому числі на дороги державного значення 28800 тис.грн.. Зокрема за ці кошти передбачено встановити світлофорні об'єкти,  на найбільш небезпечних ділянках автомобільних доріг загального користування  Чернівецької області, де спостерігались випадки ДТП, а це в першу чергу :

 • 30.11.2016

  Розпочато ремонтні роботи на дорозі Р-63

  Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області здійснила процедуру відкритих конкурсних торгів по «Поточному середньому ремонту автомобільної дороги державного значення Р-63 /Н-03/- Вартиківці – КПП «Сокиряни» з під’їздами до КПП «Росошани» та КПП «Кельменці», (окремими ділянками) (4 лоти) та визначила переможця, який одразу після підписання договору підряду приступив до виконання ремонтних робіт. Генпідрдником-переможцем визначено ТОВ «ПБС».Ще до початку снігових заметів, що спостерігалися у нашому краї з 13.11 по 16.11.2016 року, підрядник на ділянці км 62+480 – км 63+500, що пролягає в межах с.Романківці Сокирянського району Чернівецької області, встиг демонтувати бордюри на всій протяжності ділянки в кількості 1776 м та вивезти їх, а також завезти більше 1000 тонн матеріалів  на ділянку по Хотинському району, це в основному щебенева суміш С7 фракції 5-10 мм та піщано-щебенева суміш марки С-7 в кількості більше 100 тонн на ділянці км 62+480 -км 63+500.

 • 11.11.2016

  Наближається до завершення ремонт дороги Т-26-02 Чернівці – Заставна - /М-19/.

  Завдяки злагодженим діям Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області та підрядника-переможця конкурсних торгів ТОВ «ПБС»,  наближаються до завершення ремонтні роботи по «Поточному середньому ремонту автомобільної дороги  загального користування державного значення Т-26-02 Чернівці – Заставна - /М-19/». Підрядною організацією відремонтовано близько 8 км дороги з влаштуванням покриття із гарячої асфальтобетонної суміші товщиною від 4 до 12 см. Заодно відремонтовано міст, який розміщений на цій дорозі.

 • 31.10.2016

  Ремонт дороги Т-26-02 Чернівці – Заставна - /М-19/.

  Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області на основі проведених конкурсних торгів визначений переможець по «Поточному середньому ремонту автомобільної дороги  загального користування державного значення Т-26-02 Чернівці – Заставна - /М-19)/». Підрядною організацією ТОВ «ПБС» після завершення  робіт з ямкового ремонту дорожнього покриття та  влаштування вирівнюючого шару покриття протяжністю 7,8 км у дві полоси з  використанням 3778 тонн гарячої асфальтобетонної суміші, виконуються роботи  по влаштування верхнього шару покриття дороги. Так, станом на 31.10.2016 року влаштовано верхній шар асфальтобетонного покриття товщиною 4 см з лівої сторони дороги в напрямку м.Заставна протяжністю 6,2 км, з правої сторони дороги також влаштовано верхній шар покриття товщиною 4 см протяжністю 4,5 км. Всього було укладено 3228 тонн гарячої асфальтобетонної суміші.

 • 31.10.2016

  Продовжується ремонт моста через р. Дністер с. Звенячин на км 448+067 автодороги М-19 Доманове(на Брест)-Ковель-Чернівці-Тереблече

  Підрядником-переможцем  ТОВ ВП «Мост-1», визначеним на підставі проведених Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області конкурсних торгів, продовжуються  роботи по ремонту моста через р. Дністер с. Звенячин на км 448+067 автодороги М-19 Доманове(на Брест)-Ковель-Чернівці-Тереблече

 • 17.10.2016

  Ремонт автотраси в Чернівецькій області за технологією «Ремікс-Мультімак»

  Одночасно на двох ділянках інтенсивно ведуться ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів)  на території Чернівецької області.

 • 12.10.2016

  ПЕРЕЖИВЕМО НЕЗРУЧНОСТІ РАЗОМ

  Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області звертається до всіх учасників дорожнього руху нашого краю бути максимально пильними та уважними на автошляхах краю під час виконання ремонтних робіт на них. Особливу увагу необхідно звернути водіям та пішоходам, рухаючись по автомобільній дорозі загального користування державного значення М-19 Доманове (на Брест)-Ковель-Чернівці-Тереблече(на Бухарест), де утворилася найбільша загроза виникнення заторів на окремих ділянках, а саме: від м.Чернівці до с.Мамаївці Кіцманського району. Ремонтні роботи на цій дорозі проводяться при безперервному русі транспорту на одній половині проїжджої частини дороги при проведенні робіт на іншій частині дороги. Ремонт на цій автодорозі наближається до завершення. Тому просимо з розумінням поставитись до тимчасових  незручностей.

 • 11.10.2016

  Вперше у західному регіоні України застосовані новітні технології при заливанні швів на мостах.

  За дорученням Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області підрядною організацією ПрАТ «Вінницьке містобудівне управління №4», яка стала переможцем після проведення процедури конкурсних торгів, продовжуються роботи з експлуатаційного утримання мостів та штучних споруд на автомобільних дорогах загального користування у Чернівецькій області. Багато із цих мостів були пошкоджені ще в часи повені 2008 року , але через брак коштів довгий час мостові споруди у області не ремонтувалися.

 • 10.10.2016

  Продовжуються ремонтні роботи на аварійних мостах САРМ в с.Розтоки Путильського району Чернівецької області

  За завданням Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області підрядною організацією ТОВ «Західтрансбуд» продовжуються  ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-62 Криворівня – Усть-Путила – Староі Кути - Вижниця – Сторожинець - Чернівці, км 22+400- км 23+600 (Ремонт металевих мостів типу САРМ. Верховий та низовий міст), а саме на низовому мості.