Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Здійснення контролю за великоваговим транспортом на дорогах Буковини

Здійснення контролю за великоваговим транспортом на дорогах Буковини

Органами Укртрансбезпеки спільно із Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області та відповідними підрозділами Національної поліції України у Чернівецькій області продовжується здійснення заходів по габаритно-ваговому контролю за допомогою пересувних габаритно-вагових комплексів.

На балансі Чернівецької ДЕД ДП "Чернівецький облавтодор" знаходиться  два пересувних габаритно-вагових комплекси. На даний час один ваговий комплекс працює у  Миколаївській області,  іншим проводяться зважування на дорогах Чернівецької області.

За останній тиждень у області проведено 40 зважувань. Виявлено 2 порушення правил проїзду великоваговими транспортними засобами в межах області та виставлено рахунків за порушення на суму 36,10 євро.

З початку поточного  року проведено 3007 зважувань, виявлено 38 порушень через дві та більше областей та зафіксовано 38 порушень в межах області, виставлено рахунків на суму 13353 євро.

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області знову звертається до всіх водіїв транспортних засобів, а особливо до тих, що здійснюють великовагові перевезення по території Чернівецької області, дотримуйтесь правил дорожнього руху та норм, передбачених чинним законодавством.

 

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області