УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Укравтодор посилює карантинні заходи та продовжує Велике будівництво

Укравтодор посилює карантинні заходи та продовжує Велике будівництво

Реалізація Великого будівництва, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським є стратегічним проєктом, від якого залежить здатність економіки України пройти через кризу. 

Керівництво держави не відступає від рішення залучити додаткове фінансування на реалізацію амбітного плану Укравтодору – за рахунок кредитів під державні гарантії та з частини коштів, які Україна отримала за рішенням Стокгольмського арбітражу.

У часи карантину це не тільки Велике будівництво, але й безпечне будівництво. Роботи на всіх об’єктах продовжуються.

Укравтодор висловлює вдячність підрядним організаціями, які продовжують виконувати ремонтно-будівельні роботи в межах визначених термінів і наполягає на дотриманні наступних принципів організації роботи.

 

Пріоритет – безпека працівників 

Офісні працівники працюють віддалено, а ремонтні бригади поділяються на групи, які не пересікаються одна з іншою (у випадку інфікування, це забезпечує зменшення ймовірності зараження усіх працівників). 

Щодня до початку робіт проводиться дезінфекція поверхонь, працівникам міряють температуру і тільки після підтвердження норми – допускають до виконання задач.

 

Транспортування 

Має бути забезпечено організоване транспортування співробітників. Транспортні засоби дезінфікують, перед посадкою водій заміряє температуру у кожного пасажира. 

У гуртожитках та будівельних містечках щоденно має проводиться ретельна обробка приміщень дезінфікуючими засобами. Забезпечується доставка необхідних продуктів, предметів першої необхідності. Працівникам рекомендовано уникати контактів із літніми людьми, які знаходяться у групі ризику.

 

Забезпечення  сировиною

У разі виникнення затримок у постачанні сировини прохання сконтактувати із Службою автомобільних доріг відповідної області.

Завдяки координації логістики між Укравтодором та Укрзалізницею забезпечене безперебійне транспортування сировини залізницею. Через припинення пасажирських перевезень переміщення вантажів виконується швидше, ніж було передбачено попередніми планами.

Так само не передбачається затримок із доставками з морських портів України.

 

Просвітництво

Закликаємо інформувати працівників та субпідрядників щодо способів попередження поширенню коронавірусу. Знання – найкраща протидія паніці.