Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Розпочато ремонтні роботи на автомагістралі національного значення у Чернівецькій області

Розпочато ремонтні роботи на автомагістралі національного значення у Чернівецькій області

Розпочато ремонтні роботи на одному із важливих напрямків нашого краю-Київському напрямку. На автомобільній дорозі національного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці км 311+764 – км 317+564 протяжністю 5,8 км запрацювала важка техніка. Асфальтоукладальники та дорожні фрези, автогрейдери та трактори, цементорозподілювачі та розподільники щебеню, котки, автобітумовози та інша техніка товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Євродор» активно розпочали роботу на цьому напрямку.    Підрядна організація, яка відмінно зарекомендувала себе на ремонті двох ділянок дороги в напрямку КПП «Порубне»,  визначена переможцем за результатами проведених Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області відкритих конкурсних торгів з «Поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці км 311+764 – км 317+564» із ціновою пропозицією у сумі 76,5 млн.грн.

Ремонтні роботи на зазначеній автодорозі здійснюються за рахунок залучення кредитних коштів у 2017 році в розмірі 47,1 млн.грн. та 5,2 млн.грн. коштів місцевого бюджету.

За завданням Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області підрядником – переможцем відкритих конкурсних торгів, ТОВ «Компанією «Євродор» станом на 31.10.2017 року на  автомобільній дорозі національного  значення  виконані наступні роботи:

  • відфрезеровано 55380,00 кв.м покриття проїзної частини  ділянки дороги товщиною 11 см;
  • на протяжності 2 км дороги виконана регенерація та укладання конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг» товщиною 18 см із додаванням емульсії бітумної дорожньої та цементу за допомогою машини Ресайклер;
  • ведуться  роботи  по влаштуванню нижнього шару асфальтобетонного покриття товщиною 10 см. На сьогоднішній день влаштовано 700 м нижнього шару покриття дороги.

Роботи продовжуються. Вартість виконаних робіт на сьогоднішній день  орієнтовно становить 8,5 млн.грн.

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області просить вибачення у всіх учасників дорожнього руху за тимчасові незручності  на трасі Житомир- Чернівці.

 

 

                                                            Прес-служба САД у Чернівецькій області