Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Робоча поїздка на Буковину Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

Робоча поїздка на Буковину Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

 

11 січня 2018 року у Чернівцях відбулася зустріч  Міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Румунії  Теодора Мелешкану. В рамках зустрічі з керівництвом області обговорювалися питання  транскордонної співпраці і толерантного співжиття представників різних національностей.

Відбулась надзвичайно цікава і фахова розмова.  Павло Клімкін назвав жахливою ситуацію, коли на 235 кілометрів кордону діє тільки один міжнародний пункт пропуску українсько-румунського кордону «Порубне». «Тому цю проблему потрібно негайно вирішити. Гроші на добудову пунктів пропуску в Красноїльську та Дяківцях виділені, їх відкриють цього року, а також відкриють пішохідні переходи кордону», - зазначив Міністр закордонних справ України.  

Під час протокольної зустрічі з Міністром закордонних справ України  Павлом Клімкіним керівник обласної представницької влади Іван Мунтян порушив актуальні питання облаштування та відкриття автомобільних пунктів пропуску «Руська» і «Шепіт» на території Путильського району Чернівецької області, а також спорудження сучасних шляхопроводів до цієї ділянки українсько-румунського кордону. Такий крок не тільки сприятиме дальшому розвиткові транскордонного та міжнародного співробітництва, але й відкриє нові перспективи розвитку гірських територій області.

Іван  Мунтян звернув увагу керівника зовнішньо-політичного міністерства  Української держави на досі нереалізований туристично-рекреаційний потенціал Путильщини, який не розвивається через цілковиту відсутність інфраструктури, зокрема й дорожньої.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виявив щиру закікавленність у якнайшвидшому вирішенні вищезазначених питань та дав оптимістичну оцінку перспективам пожвавлення міжнародного та транскордонного сполучення на території Чернівецької області.

Прес-служба САД у Чернівецькій області