Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Результати роботи габаритно-вагового контролю по Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області
станом на 29 грудня 2017 року

Результати роботи габаритно-вагового контролю по Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області
станом на 29 грудня 2017 року

Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області спільно із органами Укртрансбезпеки та відповідними підрозділами Національної поліції України у Чернівецькій області здійснюється  більш посилений контроль по виконанню заходів  габаритно-вагового контролю за допомогою пересувних габаритно-вагових комплексів.

Станом на сьогоднішній день наявні два вагових комплекси, які знаходяться на балансі Чернівецької ДЕД ДП "Чернівецький облавтодор". пройшли повірку і працюють.  За останній тиждень  у області проведено 28 зважувань, порушень правил проїзду великоваговими транспортними засобами на території Чернівецької області  не виявлено.

З початку поточного  року проведено 4629 зважувань, виявлено 69 випадків порушень транзитним транспортом, що рухається через дві та більше областей та зафіксовано 99 порушень, допущених великоваговиками в межах області. Виставлено рахунків на загальну суму 27116,46 євро.

Вчергове звертаємось з проханням до всіх  водіїв транспортних засобів дотримуватись правил та норм, передбачених чинним законодавством, та не нехтувати правилами дорожнього руху.

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області