Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Результати роботи габаритно-вагового контролю по Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області
станом на 10 листопада 2017 року

Результати роботи габаритно-вагового контролю по Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області
станом на 10 листопада 2017 року

Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області спільно із органами Укртрансбезпеки та відповідними підрозділами Національної поліції України у Чернівецькій області здійснюється  контроль по виконанню заходів  габаритно-вагового контролю за допомогою пересувних габаритно-вагових комплексів.

За останній робочий тиждень на дорогах області працює один пересувний пункт габаритно-вагового контролю великовагових транспортних засобів, який знаходяться на балансі Чернівецької ДЕД ДП "Чернівецький облавтодор". У області проведено 77 зважувань. Виявлено три порушення правил проїзду великоваговими транспортними засобами в межах області та одне порушення транзитного транспорту, що проходить через дві і більше областей. Виставлено рахунків за порушення на суму 176,67 євро.

З початку поточного  року проведено 4132 зважування, виявлено 57 випадків  порушень транзитним транспортом, що рухається через дві та більше областей та зафіксовано 78 порушень, допущених великоваговиками в межах області. Виставлено рахунків на загальну суму 21375,55 євро.

Прохання до всіх перевізників, дотримуватись правил та норм, передбачених чинним законодавством, та не нехтувати правилами дорожнього руху.

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області