Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Результати роботи габаритно-вагового контролю по Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області

Результати роботи габаритно-вагового контролю по Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області

Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області спільно із органами Укртрансбезпеки та відповідними підрозділами Національної поліції України у Чернівецькій області здійснюється  контроль по виконанню заходів  габаритно-вагового контролю за допомогою пересувних габаритно-вагових комплексів.

На даний час на дорогах області працює один пересувний комплекс, що знаходиться на балансі Чернівецької ДЕД ДП "Чернівецький облавтодор". За останній тиждень у області проведено три зважування. Виявлено три  порушення правил проїзду великоваговими транспортними засобами в межах області. Виставлено рахунків за порушення на суму 527,00 євро.

З початку поточного  року проведено 3233 зважувань, виявлено 40 порушень транзитного транспорту з перетином межі через дві та більше областей та зафіксовано 48 порушень в межах області, виставлено рахунків на суму 14363,78 євро.

В чергове  Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області звертається до всіх водіїв транспортних засобів, а особливо до тих, що здійснюють великовагові перевезення по території Чернівецької області, дотримуйтесь правил дорожнього руху та норм, передбачених чинним законодавством, адже від Вашої культури поведінки на дорогах залежить стан наших доріг.

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області