Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Продовжуються ремонтні роботи на одній з основних автомагістралей області

Продовжуються ремонтні роботи на одній з основних автомагістралей області

Ремонтні роботи на автодорозі  національного значення Н-03 Житомир – Чернівці, що пролягає у межах Чернівецької області,  продовжуються.

Роботи з відновлення покриття дороги за новітніми технологіями з  виконанням супутніх заходів ведуться одночасно на чотирьох ділянках загальною протяжністю 20,7 км  трьома висококваліфікованими  підприємствами.

І. На ділянці км 323+911 – км 329+720 протяжністю 5,809 км , що пролягає між селами Недобоївці та Керстенці Хотинського району Чернівецької області, роботи виконані на суму понад 70 млн.грн.  Завершуються роботи по влаштуванню верхнього шару покриття із щебенево-мастичної суміші, залізобетонних прикромочних лотків та тротуарів по с.Недобоївці Хотинського району,  що  складає 75% від загального об’єму.

ІІ. Набирають темпів ремонтні роботи на ділянці км 331+542 – км 335+570, що пролягає в напрямку села Припруття Новоселицького району Чернівецької області загальною протяжністю 4,026 км. Фрезерування асфальтобетонного покриття виконано повністю, регенерація покриття та  влаштування нижнього шару із асфальтобетону виконано на 2-х км протяжності дороги. Підрядник завершує роботи по  вирубці порослі. Орієнтовне виконання робіт становить 20 млн.грн.

ІІІ. На ділянці дороги км 337-568- км 342+700 протяжністю 5,132 км підрядною організацією виконані роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття на 90%, регенерація покриття – на 70%, влаштовано частково вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші. Продовжуються роботи з вирубки порослі та водовідведення, укріплення узбіч піщано-гравійною сумішшю. Орієнтовне виконання робіт становить 25 млн.грн.

ІV.  На ділянці км 311+764 – км 317+564 протяжністю 5,8 км підрядник  завершив роботи по влаштуванню верхнього шару покриття з ЩМА. Завершуються роботи по укріпленню узбіч. Загалом виконано робіт на 95%, що склало  орієнтовну вартість 27 млн.грн.

Загальна вартість виконаних робіт на всіх ділянках автомобільної дороги  Н-03 Житомир – Чернівці орієнтовно становить 142 млн.грн.

Роботи продовжуються.

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області