Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Продовжується щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Продовжується щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

 

У Чернівецькій області продовжується місячник  з благоустрою автомобільних доріг загального користування області та їх складових, який проводиться за дорученням Державного агентства автомобільних доріг України (окреме доручення №114-ОД від 29.03.2017 року) та за дорученням Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.

В області активно проводяться роботи з вирубки порослі, санітарного прибирання від сміття доріг, автопавільйонів, майданчиків відпочинку, естакад,  стоянок для автомобільного транспорту та побілки елементів облаштування доріг.

В результаті проведеного Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області Дня довкілля прибрано 40 га територій, ліквідовано 44 несанкціонованих сміттєзвалища та упорядковано 0,39 тис.м2 газонів та квітників.Обсяг вивезених побутових відходів, зібраних на несанкціонованих сміттєзвалищах, становить 83 м3. У заході прийняло участь 242 особи, це працівники  Служби, відділ комплексного проектування державного підприємства «Укрдіпродор», Чернівецька філія Львівського електрозв’язку та всі працівники філій ДП "Чернівецький облавтодор".

Службою і надалі   проводиться  санітарна очистка та благоустрій доріг загального користування та  прибирання філіями ДП  «Чернівецький облавтодор» своїх виробничих територій.

Прес-служба САД у Чернівецькій області