Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СТАНУ ПРОЇЗДУ ТА ПОГОДНІ УМОВИ НА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СТАНОМ НА 12:00 ГОДИНУ 09 ЛЮТОГО 2018 РОКУ

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СТАНУ ПРОЇЗДУ ТА ПОГОДНІ УМОВИ НА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СТАНОМ НА 12:00 ГОДИНУ 09 ЛЮТОГО 2018 РОКУ

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області інформує,  що станом на 1200 годину 09 лютого проїзд автодорогами загального користування державного значення області забезпечено.

Продовжує падати  сніг, товщина снігового покрову сягає  до 15 см. Покриття доріг – місцями засніжене, температура повітря на території області – від 3 градусів морозу  до 2 градусів тепла.

Продовжуються роботи з розчистки доріг від снігу та оброблення протиожеледними матеріалами проїзної частини доріг, для цього задіяно 62 одиниці техніки  та  працює 179 дорожніх робітників.

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області вкотре звертається до водіїв з проханням бути максимально пильними й уважними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху. Також звертаємося до пішоходів! Дбайте про власну безпеку, переходьте дорогу лише у встановлених місцях.

Особливе звернення до водіїв транспортних засобів – не вирушати у дорогу без засобів проти ковзання, а в разі ускладнення погодних умов скористатися визначеними пунктами відстою транспортних засобів на дорогах державного значення області, а краще без нагальної потреби не вирушати у дорогу.

У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 58-38-84 цілодобово.


 
Прес-служба САД у
Чернівецькій  області.