Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Оголошення про проведення відкритих конкурсних торгів САД у Чернівецькій області

Оголошення про проведення відкритих конкурсних торгів САД у Чернівецькій області

15.02.2017року Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області оголошені відкриті конкурсні торги з публікацією англійською мовою по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення О26003 «Об’їзд смт.Берегомет» на км 0+000 до км 4+147 довжиною 4,147 км у Чернівецькій області». Очікувана вартість ремонту дороги складає 23 104 040,00 грн.

Запрошуємо підрядні організації, які володіють необхідними потужностями для виконання такого об’єму робіт, взяти участь у конкурсних торгах.

Ремонт зазначеної об’їзної  дороги вже тривалий час є одним  із болючих питань Служби та краян області, адже із-за хронічного недофінансування дорожньої галузі кошти на поточний ремонт місцевих доріг Службі не виділялись. Ремонт цієї дороги, як і інших доріг місцевого значення області, виконувався за рахунок мізерних коштів, виділених державою на експлуатаційне утримання доріг Буковинського краю.

Сподіваємось, що в цьому році ми успішно вирішимо цю проблему, адже фінансування поточного ремонту зазначеної об’їзної дороги здійснюється за рахунок державного бюджету згідно розпорядження КМУ №14 від 18.01.2017 року.

Прес-служба САД у Чернівецькій області