УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 13.02.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 13.02.2020р.

Станом на 06-00 год. 13.02.2020р. місцями мокрий  сніг у Запорізькій, Львівській, Донецькій, Івано-Франківській, Сумській, Рівненській, Харківській, Київській, Луганській областях, сніг з дощем в Волинській області.

Середня температура повітря -2+3°С.

Покриття на дорогах державного значення у більшості областей мокре, в Луганській засніжене, Донецькій області місцями «снігова каша», Волинській та Запорізькій областях  місцями  ожеледиця.  

На перевальних ділянках доріг в Івано-Франківській, Львівській та Закарпатській  області місцями невеликий мокрий сніг. Температура повітря -4-7°С. Стан покриття в основному мокрий, перевалах Івано-Франківської та  Закарпатської областей  місцями засніжений, Ужоцький перевал місцями накат.

На дорогах державного значення виконуються роботи з очистки покриття від снігу та заметів, проводиться обробка протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок тощо.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору від водіїв щодо незадовільного зимового утримання надійшло 7 звернень, по яких було вжито заходи оперативного реагування.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 836 одиниця техніки та 1083 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 13 лютого хмарно з проясненнями.  В східних та північних-східних областях невеликий мокрий сніг, на решті території без істотних опадів.

На Лівобережжі та в Карпатах на дорогах ожеледиця.

Вітер переважно  західний, 7-12м/с, у західних областях місцями  пориви 15-20 м/с.

Температура  вночі від 0-5°морозу; вдень 0+5° тепла,  на Одещині та Миколаївщині 4-9° тепла.