Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » 16 листопада 2017 року начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області спілкувався із журналістами

16 листопада 2017 року начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області спілкувався із журналістами

           Вже звичним для Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області є співпраця із журналістами. Ось і сьогодні, у день свого професійного свята, до нас завітали тележурналісти місцевого телерадіоканалу «Чернівці». Часто нас критикують місцеві засоби масової інформації, часто відгукуються з вдячністю про відремонтовані дороги Буковини.     Основне, що громадськість краю не байдужа до розбудови мережі доріг, цікавиться всім, інколи контролює процес  ведення ремонтних робіт,  а  тому журналісти допомагають жителям краю бути більш обізнаними з ходом виконання робіт на дорогах Буковини.

Знову ж говорили про ремонт доріг буковинського краю за кошти митниці. Адже завдячуючи участі Чернівецької області у митному експерименті, започаткованому Урядом України у 2015 році, всі ми розуміємо, що розбудова доріг на Буковині успішно розпочалась.

        Начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ігор Гах, спілкуючись із журналістами, повідомив, що Службою автомобільних доріг наприкінці 2016 року сформовано попередній Перелік об’єктів, які можуть фінансуватися за рахунок експерименту у 2017 році. Вся документація вже виготовлена, пройшла державну експертизу, проведено процедури закупівель та ведуться роботи на всіх об’єктах.

Затверджений Перелік об’єктів, які фінансуються за рахунок залишків коштів понадпланових митних надходжень 2016 року, визначений у сумі 289,5 млнгрн.

Враховуючи можливість понадпланових митних надходжень у 2017 році  розроблено додатковий Перелік об'єктів капітальних та поточних ремонтів доріг загального користування області під очікуваний розмір надходжень 431 млн.грн. з введенням в експлуатацію 134,366 км дороги. Зазначений Перелік затверджений Чернівецькою обласною державною адміністрацією, погоджений Державним агентством автомобільних доріг України, Міністерством інфраструктури України, підкомітетом  Верховної Ради України з питань бюджету та  21.06.2017 р. погоджений  Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

На даний час по зазначеному Переліку виготовлена проектно-кошторисна документація та проведені  процедури закупівлі на 34 об’єктах загальною вартістю 311 млн.грн. 

За інформацією департаменту фінансів облдержадміністрації станом на 01.10.2017 року до спеціального фонду обласного бюджету у поточному році надійшло лише 85,1 млн.грн. митних коштів.

          У цьому  році  вартість виконаних робіт за рахунок митних коштів орієнтовно складає 298,5 млн.грн. Це і відремонтована дорога М-19Доманове(на Брест)-Ковель-Чернівці-Тереблече(на Бухарест) в напрямку КПП «Порубне»,  вартість ремонту якої склала більше 65 млн.грн., це і траса національного значення Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів), якої вже відремонтовано три ділянки, це і дороги територіального значення, і що найбільше радує всіх,  це  ремонт  багатьох доріг місцевого значення. Одна із них - це автомобільна дорога місцевого значення О26050 Глибока – Буденець – Банилів Підгірний на ділянці км 25+100 – км 26+750, яка проходить через с.Череш Сторожинецького району. Поточний середній ремонт цієї дороги здійснює підрядна організація ТОВ «Компанія «Євродор», визначена переможцем проведених Службою автодоріг у Чернівецькій області відкритих конкурсних  торгів. Цінова пропозиція підрядника за результатами аукціону склала 8261,668 тис.грн. На сьогоднішній день підрядником виконані роботи по регенерації та укладанню конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг», влаштовано вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття на 90%, виконані роботи по укріпленню узбіч піщано-гравійною сумішшю також на 90%. Вартість виконаних робіт складає 7517,00 тис.грн.

На інших дорогах місцевого значення також оновлюються ділянки чи то з асфальтобетонним покриттям  чи то з гравійним покриттям у відповідності до розробленої проекно-кошторисної документації.

Незавершених планів до кінця року ще багато, адже на деяких об’єктах роботи ще тільки розпочались із-за затяжної тендерної процедури. Дуже сподіваємось, що погодні умови посприяють нам у завершенні ремонтних робіт на дорогах Буковини.

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області