Державне агентство
автомобільних доріг України

» Громадськості » ЗСУ інформують » Дорожники в АТО: Микола Томнюк (Херсонщина)

Дорожники в АТО: Микола Томнюк (Херсонщина)

Цикл матеріалів про працівників дорожніх організацій, які несуть службу в зоні АТО або повернулися з фронту

 

Жителі Херсонщини не з чужих вуст знають, що таке захоплена територія: до окупованого Криму рукою подати. Ще у березні 2014 року, коли увагу всього світу було приковано до півдня нашої країни, дорожній робітник філії «Великолепетиський райавтодор» Микола Томнюк був мобілізований до Збройних сил України. Після проходження підготовки водієм-механіком на Яворівському полігоні  (Львівська область) він брав безпосередню участь в антитерористичній операції, відбиваючи атаки російсько-терористичних військ на Луганщині. Лише міцний бойовий дух, віра в перемогу та надія на краще майбутнє для себе і своєї країни дозволили йому повернутися цілим та неушкодженим додому та у рідний колектив.

Пройти пекло війни Миколі довелося у доволі ранньому віці. Народився майбутній герой 1 лютого 1992 року в смт Велика Лепетиха Херсонської області. Після школи навчався у Великолепетиському СПТУ № 22, де здобув спеціальність  тракториста-машиніста.  Потім була служба в Збройних силах. 

 У 2012 році розпочав трудову діяльність у філії «Великолепетиський райавтодор» дорожнім  робітником та став невід’ємною частиною колективу підприємства. Колеги  поважають його за порядність та працелюбність. До того ж йому властиве природне почуття гумору: Микола вміє розвеселити та розважити людей. Його життєве кредо – завжди вірити в себе,  аби інші теж у тебе повірили.

У зоні бойових дій Микола Томнюк особливо сумував за батьками. Тому зараз кожну вільну хвилинку намагається присвятити їм, допомогти найріднішим людям і словом, і ділом. Після демобілізації хоче не лише досягти успіху в професійній діяльності, але й приділити увагу своїм улюбленим видам спорту, зокрема з нетерпінням чекає зими, адже просто обожнює кататися на ковзанах.

 

За матеріалами журналу «Дорожня галузь України»